Pierwszy raz w teatrze

Ostatnią atrakcją tego wspaniałego weekendu jest wyjście do Teatru Miniatura na przedstawienie „Baltic. Pies na krze”. Choć spektakl przeznaczony jest dla dzieci od 8. roku życia, to mój Brat trzylatek i ja bawimy się świetnie. Dobrze znamy tę historię, bo Antek ma książeczkę, na podstawie której powstało przedstawienie.

Jestem grzeczny i przez całą pierwszą połowę pilnie obserwuję co się dzieje na scenie. Po przerwie zaczynam trochę za dużo komentować, więc Mama daje mi pić i jestem już cichutko. Najedzony i napojony oglądam dalsze losy Baltica 🙂 Antek, tak jak ja, jest pod wrażeniem i zapartym tchem śledzi losy dzielnego psiaka. To nasza pierwsza wizyta w teatrze i na pewno nie ostatnia!

Baltic. Pies na krze


Wpis “Pierwszy raz w teatrze” został skomentowany 6 razy

    • No dzięki! 😀 Cieszę się, że się podobam 🙂 A swoją drogą mucha miała być, ale musiałbym wtedy zapiąć się po szyję, a tym samym zasłonić przeprzystojną klatę 😉

  1. Ale chłopaki eleganckie :-)) Tak Wam pozazdrosciłam ze nie moge sie doczekac az corcia troszke podrosnie i bedziemy tez mogły sie wybrac na przedstawienie do teatru ;-))

    • Dziękuję w imieniu własnym i Brata. Jest czego zazdrościć, bo naprawdę było super. Mama siedzi teraz z nosem w komputerze i szuka nam niespodzianki na luty. I będzie to chyba „Afrykańska Przygoda”. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *