down_us w Wadowicach!

Stowarzyszenie GRAAL w porozumieniu z Wadowickim Centrum Kultury zaprasza do bezpłatnego udziału w projekcie down_us współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W ramach projektu zapraszamy na:

  • spektakl down_us,
  • warsztaty „up_and_down” dla dzieci,
  • warsztaty „sztuka dialogu” dla dorosłych.

O spektaklu

Down_us – sztuka w reżyserii Dariusza Starczewskiego z udziałem krakowskich aktorów: Magdaleny Walach, Marcina Sianko, Sławomira Rokity, Anny Graczyk, Dagmary Bąk.

Marta i Wojciech właśnie „meblują” swoje wspólne życie. Ona – kobieta czynu, wzięta prawniczka; On – trochę usuwa się jej z drogi. Mają perfekcyjnie ułożony plan na przyszłość, w którym wszystkie klocki idealnie do siebie pasują. I nagle pojawia się informacja, że… być może, ale jeszcze nie na pewno, ale jednak najprawdopodobniej, w ich życiu pojawi się INNY.

down_us

O warsztatach dla dzieci

Warsztaty „up_and_down” przeznaczone są dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym (klasy 1-3 szkoły podstawowej). Mają na celu uwrażliwienie młodych uczestników na tematykę inności i odmienności oraz pomóc w rozwoju ich kreatywności. Obejmują 1,5 godziny nauki poprzez zabawę prowadzonych przez Dariusza Starczewskiego i Annę Graczyk.

O warsztatach dla dorosłych

Zajęcia „sztuka dialogu” skierowane są do osób pracujących z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym oraz do ich rodziców. Dotyczą sztuki rozmawiania z dziećmi o trudnych tematach, w szczególności o inności, odmienności, wykluczeniu. Obejmują 6 godzin zajęć z Dariuszem Starczewskim i Anną Graczyk jako prowadzącymi.

Co? Gdzie? Kiedy?

  • Spektakl – 30.09.2012 (niedziela), godz. 16:00, sala widowiskowo-kinowa Wadowickiego Centrum Kultury, ul. Teatralna 1
  • Warsztaty dla dzieci – 30.09.2012 (niedziela), 11:00 – 12:30, sala kameralna WCK, ul. Teatralna 1
  • Warsztaty dla dorosłych – 01.10.2012 (poniedziałek), 15:00 – 21:00, sala kameralna WCK, ul. Teatralna 1

Zgłoszenia

Osoby zainteresowane udziałem proszę o potwierdzenie uczestnictwa poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego na adres: tomasz.bojda(małpka)graal.org.pl lub telefonicznie +48 515 984 614.

UWAGA: liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Patronat nad projektem objął Minister Pracy i Polityki Społecznej, Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa, Arcybiskup Metropolita Krakowski J. Em Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz.

Spektakl będzie też gościł w innych miastach w Polsce.

Wiadomość otrzymałam w mailu od Stowarzyszenia Graal z prośbą o przekazywanie dalej! Do dzieła!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *