Fistaszki i „Ja też” w Magazynie Trójmiejskim – dodatku do Gazety Wyborczej

Mamy z zespołu d, Gazeta Wyborcza, TrójmiastoNawet jak nic się nie dzieje, to i tak się dzieje. Nie jestem dziś na żadnych zajęciach, nie odwiedza mnie żadna koleżanka, ani żaden kolega. Ja też do żadnego z moich Przyjaciół dziś się nie wybieram. W zasadzie to jedyna atrakcja dnia jest taka, że razem z Rodzicami jadę po Antosia do przedszkola, a potem odwiedzamy Babcię Bożenkę. I tyle. No prawie tyle. Bo właśnie dziś w Gazecie Wyborczej, a dokładniej w Magazynie Trójmiejskim, pojawia się artykuł, o którym Wam wczoraj mówiłem. Mamy z zespołu d, Gazeta Wyborcza, TrójmiastoLiczyłem na to, że tekst ukaże się w Internecie i każdy, nawet ten, kto mieszka hen, hen, za górami, za lasami, tam gdzie wrony zawracają, tam gdzie świat się kończy, będzie mógł go przeczytać, ale niestety – póki co go nie ma. Jeśli nie macie możliwości, a macie ochotę go przeczytać już teraz kliknijcie w poniższe linki:


Wpis “Fistaszki i „Ja też” w Magazynie Trójmiejskim – dodatku do Gazety Wyborczej” został skomentowany 9 razy

 1. Przeczytałam. Ze wzruszeniem i podziwem. Potem się rozpisałam. A na końcu skasowałam wpis, bo myślę, ze lepiej jak to Pani przy okazji opowiem. Pozdrawiamy.

 2. Ehhh Stasiu jestes slawny, plakaty, artykuly, radio, TV 🙂 jak juz bedziesz umial pisac, to ja pierwsza poprosze o autograf 🙂 a poki co jak zwykle serdecznie pozdrawiam z centrum!

  • Dziękuję! Za taką wierność zasługuje Pani na pierwszeństwo 🙂 Zapiszę się na terapię ręki, specjalnie na potrzeby smarowania autografów.

   Pozdrawiam znad morza!

 3. Kochany Staszku-Fistaszku i wesoła Rodzinko 🙂
  Od tego momentu o Was się dowiedziałam i BARDZO się w Waszej historii zaczytałam.
  Cudny jest ten Twój pamiętnik – dzielny z Ciebie fistaszek 🙂 Podziwiam wytrwałość Rodziców i pomysłowość Twojej Mamy 😀
  Trzymam mocno kciuki za dalsze Twoje postępy i zamierzam dalej zaczytywać się w Twoim pamiętniku.
  POWODZENIA – TAK TRZYMAĆ!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *