Staszek śpioszek

Kiedy byłem całkiem mały, spałem na okrągło. Budziłem się tylko na jedzenie. Trwało to chyba z 2 miesiące. Teraz szkoda mi życia na spanie i większość dnia jestem aktywny. Dwie drzemki dziennie w zupełności mi wystarczają.

5 miesięczny Staszek z zespołem Downa w czasie drzemki

Staszek – Fistaszek śpi

Wszystko słyszę ale śpię dalej…

Jeśli uważasz, że dzieci są najsłodsze kiedy śpią, zobacz jaki jestem rozkoszny po przebudzeniu 🙂 Uśmiecham się, gilgam nóżką drugą nóżkę i wciskam guziki w pozytywce… taki jestem zdolny!


Wpis “Staszek śpioszek” został skomentowany 6 razy

  1. Czytam i na przemian płaczę i się śmieję. Jonatan urodził się 22 lutego, planowany był na 21 03 🙂 i też z niespodzianką. Raz jest łatwo, raz trudno. Kradnę pomysł na masaże 🙂

  2. Witam!czytamy z mężem i nie możemy uwierzyć…jak byśmy czytali własną historię życia…można powiedzieć,że Staszek ma kolejnego braciszka;),na drugim końcu polski;) Igorek urodził się 1 lutego 2012:)nie będę teraz wszystkie opisywać,ale jeśli mielibyście ochotę nawiązać bliższy kontakt,to czekamy na wiadomość,fajnie by tak było na świeżo wymieniać się doświadczeniami i wiadomościami.Również kradniemy pomysły za zabawę paluszkową i masaże:)pozdrawiamy.

    • Dziękuję i również serdecznie pozdrawiam! Braci nigdy za wiele, więc przyjmuję Igorka jak swojego :* Teraz mam dwóch starszych braci 🙂 Bardzo liczę na bliższy kontakt, np. mailowo – facebookowy i mam nadzieję, że będziemy mieli okazję poznać się też osobiście! Pozdrawiam serdecznie, do kradzieży zachęcam! Polecam się na przyszłość.

      • Witamy i dziękujemy za przyjęcie Igorka:)Odpisujemy dopiero dzisiaj,ponieważ Igorek zwiedzał świat;)był z rodzicami w Krakowie u ortodonty oraz w Rzeszowie na kolejnym badaniu słuchu,które wyszło nawet dobrze,z tym że jedno uszko znowu jest do kontroli.Również liczymy na bliższy kontakt,tym bardziej,że chłopcy są w takim samym wieku i na takim samym etapie rozwoju.Bardzo prosimy o podanie maila,to będziemy więcej pisać,facebooka jeszcze nie założyliśmy,na wszytko brak czasu,ale to nadrobimy,obiecujemy:) i też mamy nadzieję,że uda Nam się kiedyś spotkać osobiście.Pozdrawiamy:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *