Turnus drugi, dzień pierwszy

Zanim powiem, gdzie jestem i co robię, chciałbym się pochwalić dwoma rzeczami, które zrobiłem wczoraj:

 • wdrapałem się na torbę, a z niej na kanapę 🙂
 • hmmm… nie pamiętam co jeszcze

Dziś wstaję przed świtem i ruszam do Skarszew na drugi turnus wakacyjny.Droga do SkarszewZaczynam naprawdę wcześnie. Codziennie o 8:00. Tak samo jak mój Brat Antek. Z tym, że Antek ma tylko rehabilitację, a potem idzie do przedszkola, a ja jak zacznę, to pracuję do 12:00.

 • 8:00 – 8:30 Sala Doświadczania Świata
 • 8:30 – 9:00 hydroterapia
 • 9:30 – 10:00 pedagog
 • 10:15 – 11:00 rehabilitacja
 • 11:30 – 12:00 zajęcia grupowe

Przerw mam całkiem dużo, więc zdążę i coś przekąsić, i trochę odpocząć. Fajnie.

Na jednym ze zdjęć widać mojego Przyjaciela Antosia z Mikołajek. Choć znamy się dobrze i bardzo się lubimy, bo od dawna do siebie piszemy, to na żywo widzimy się po raz pierwszy w życiu. I tak będzie całe dwa tygodnie, rano, w południe i wieczorem, bo razem mieszkamy w OREWie. Na cześć mojego kumpla Antosia, co piękne imię ma… hip hip hurrra!

A dziś podczas zabawy z moim Braciszkiem znalazłem na podłodze jego kubeczek z wodą. Chciało mi się bardzo pić, więc przyczworakowałem do niego, wziąłem do rączki i napiłem się sam. Ze zwykłego dorosłego kubeczka! Trochę narozlewałem, ale to nic. I tak czuję, że jestem zuch 🙂


Wpis “Turnus drugi, dzień pierwszy” został skomentowany 4 razy

 1. Brawo Staś, najpiękniejsze są Twoje żeberka, matko jaki chudziaszek jesteś:)))) Buziaczki od Amelutki:***

 2. Od pierwszych słów w pierwszym mailu czuliśmy że jesteście Wspaniali. Dziś poznając Was – poczuliśmy to jeszcze bardziej zupełnie realnie. Tak Karolina – Ty, Wiktor i Wasze Dzieciaczki. Dziękujemy Wam za to gdzie jesteśmy. Jesteśmy tu dzięki Wam. Dziękujemy wszystkim którzy się nami zajmują w Skarszewskim Ośrodku. Cieszymy się i dziękujemy że możemy tu być.

  • To ja się cieszę, że mogłem Was poznać, zwłaszcza mojego nowego Przyjaciela Antosia i że jakoś, swoją małą osóbką mogłem Wam troszkę pomóc.
   Buziaki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *