Gdańsk – Spotkanie jest w planie

To już postanowione! Przed nami kolejne spotkanie najmniejszych dzieciaczków z zespołem Downa 🙂 Kto jest chętny, niech da znać, przyjmiemy Was wszystkich!

Gdzie?

Tym razem spotykamy się najprawdopodobniej u nas, czyli we Wrzeszczu. Więcej szczegółów na priv.

Kiedy?

Już dziś – 1 grudnia (sobota) o godzinie 15:00.

Kto będzie?

Bardzo dużo nas się uzbierało, a nasze mieszkanko jest małe. Mamy jednak nadzieję, że wszyscy się pomieścimy i miło spędzimy czas 🙂 Ubierzcie się tylko wygodnie, bo miejsc na kanapie nie wystarczy dla wszystkich.

Co będzie dobrego?

Dam znać, jak się zdeklarujecie 🙂 My zapewnimy dobrą kawę, przeogromny wybór herbat i na pewno jakieś ciasto (np. jabłecznik).

 • fale Dunaju 🙂
 • sałatka

Przychodzimy po obiadku na herbatkę, kawę i ciasto. Można przyjść z własnymi wypiekami, ale nie ma takiego przymusu.

Kto ma chęć się z nami wszystkimi zobaczyć, niech potwierdzi swoją obecność w komentarzu, na facebooku lub wyśle do nas wiadomość.


Wpis “Gdańsk – Spotkanie jest w planie” został skomentowany 10 razy

 1. Witam!
  Jesteśmy nowi. Wituś będzie miał 2 miesiące w piątek. Chętnie byśmy w padli, ale z Bydgoszczy troszkę za daleko. A tak na marginesie szukamy kontaktu z rodzicami w naszym mieście. Może ktoś ma jakieś informacje. Pozdowienia!
  Staszek-Fistaszek jest fantastyczny. :):):)

  • Witajcie! Jest obwodnica i autostrada, więc nie jest tak źle 🙂 Spotykamy się co miesiąc, więc mamy nadzieję, że którymś razem uda Wam się wpaść. Z Bydgoszczy znamy 10-cio miesięczną Amelkę. A Amelka zna kolejnych 🙂 Podajcie e-maila (możecie nam go przysłać), albo skontaktujcie z nami przez facebooka, to prześlemy Wam namiary.
   Pozdrawiamy Witka i jego rodziców 🙂
   Buziaki, papa :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *