Są takie miejsca, gdzie nawet król chodzi piechotą…

…czyli rozpoczynam przygodę z nocnikiem 🙂 Pierwsze spotkanie jest jak najbardziej owocne i po chwili robię siusiu! Do nocnika! Całkiem sam!

Pierwsze spotkanie z nocnikiem

Pierwsze spotkanie z nocnikiem

Oczywiście, jak przystało na prawdziwego mężczyznę, siedzę na kibelku i czytam. Właśnie zapoznaję się z instrukcją obsługi od gryzaczka, którego dostałem wczoraj od Mateuszka. Trochę się zagapiam i część siuśków ląduje na bodziaku, ale i tak jest nieźle!

Jest tron, jest i król :)

Jest tron, jest i król 🙂

Rano miałem mieć zajęcia w „Krok po kroku”, ale z wiadomych (choć zupełnie niezrozumiałych) powodów zajęć nie mam. Spędzam ten czas z Mamą w domu i próbuję usiąść. Jednak nie idzie mi to najlepiej. Mimo, że minęło już kilka dni, odkąd pierwszy raz samodzielnie usiadłem, zrobiłem to zaledwie 4, lub 5 razy.

Po południu, jadę z Mamą do OREWu, na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą opiekować się dziećmi w czasie Turnusu Edukacyjno-Rehabilitacyjnego. Ja nie jestem ani wolontariuszem, ani uczestnikiem turnusu, ani prowadzącym szkolenie… za to świetnie się sprawdzam w roli maskotki.


Wpis “Są takie miejsca, gdzie nawet król chodzi piechotą…” został skomentowany 8 razy

   • Zaglądam. Ja też miałam bale, a raczej imprezkę urodzinową. Mmóstwo przygotowań ale także mnóstwo zabawy i radości potem 🙂 Dlatego zaglądałam, ale nie pisałam.
    Ale czytam że Ty masz jescze tyyyyle impez w planach. Nie przesadź proszę z napojami wyskokowymi i przesiadywaniem do późna 🙂 ….
    Dobrej zabawy Fistaszku 🙂 ja też zgadzam sę że to szczęście mieć tyyyyylu przyjaciół 🙂

 1. ‚ Jestem wielki, jestem wielki .. no dobra Wy też ;-)’ elegancko!!! co du siuśków na boku to i dużym chłopcem się zdarza 😉 pozdrawiam Was ciepło!!!

  • Hehe, dobre 🙂 A ja myślałem, że tylko początkujące asy, mają problem z trafieniem do celu. Kiedy wiem, że i dużym się to zdarza, jakoś mi raźniej i lżej na sercu.

   Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *