Nie pozwólmy na zlikwidowanie Zespołu Terapeutycznego w Skarszewach!

Nie pozwólmy zaprzepaścić 15 lat ciężkiej pracy dla dobra naszych dzieci!
PFRON nie przyznał funduszy na dalsze funkcjonowanie Zespołu Terapeutycznego w naszych kochanych Skarszewach!

Kciuki to za mało! Potrzebujemy Waszej realnej pomocy! Piszcie na: interwencje@pfron.org.pl aby urzędnicy z PFRONu zrozumieli, że losy ośrodka w Skarszewach nie są nam obojętne. Oto przykład wiadomości, którą można wysłać na ich skrzynkę:

Wersja dla rodziców (warto dopisać swoje przemyślenia!):

Szanowni Państwo,

Jako rodzic dziecka niepełnosprawnego, korzystającego z pomocy Zespołu Terapeutycznego w Skarszewach proszę o zmianę decyzji i ponowne rozpatrzenie dokumentacji konkursowej Zespołu Terapeutycznego Koła w Skarszewach. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu całego Zespołu moje dziecko ma wspaniałe warunki do wszechstronnego rozwoju i przełamywania barier swojej niepełnosprawności. “Skarszewy”, dzięki panującej tam atmosferze, to dla nas niemal drugi dom, gdzie prawdziwie serdeczne relacje, wychodzą poza ramy zwykłej terapii i tym bardziej nas wspierają w walce o lepszą przyszłość naszych dzieci.

Pozbawiając Zespół funduszy na prowadzenie dalszej działalności, odbierają Państwo mojemu oraz innym dzieciom szansę na wsparcie rozwoju, przekładające się na lepsze funkcjonowanie w naszym społeczeństwie w przyszłości — a to przecież nadrzędny cel funduszu PFRON.

Dziękuję za ponowne rozpatrzenie Państwa decyzji.

Z poważaniem,

IMIĘ I NAZWISKO

Wersja dla znajomych, przyjaciół, fanów, rodziny (śmiało zmieniajcie!):

Szanowni Państwo,

Jako przyjaciel rodziny dziecka niepełnosprawnego, korzystającego z pomocy Zespołu Terapeutycznego w Skarszewach proszę o zmianę decyzji i ponowne rozpatrzenie dokumentacji konkursowej Zespołu Terapeutycznego Koła w Skarszewach. Wiem, że dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu Zespołu dzieci mają tam wspaniałe warunki do wszechstronnego rozwoju, a efekty terapii są bardzo pozytywne.

Uważam, że pozbawiając Ośrodek funduszy na prowadzenie dalszej działalności, sprawią Państwo ogromy zawód wszystkim potrzebującym wsparcia rodzinom, które stracą możliwość otrzymywania efektywnej pomocy dla swoich dzieci. Bez niej będzie im o wiele trudniej funkcjonować wśród swoich zdrowych rówieśników.

Dziękuję za ponowne rozpatrzenie Państwa decyzji.

Z poważaniem,

IMIĘ I NAZWISKO

Nasz głos się liczy, razem łatwiej wpłyniemy na decyzję urzędników, którzy przecież powinni nam służyć. Nie pozwólmy zamieść tej sprawy pod dywan! Pamiętajcie… nastawienie pokojowe – na razie prosimy o zmianę decyzji, która jeszcze nie jest ostateczna.

RatujmySkarszewy

Jeden głos to mało, ale razem mamy moc! Staszek-Fistaszek ma 1366 fanów na Facebooku, a każdy z jego fanów ma swoich znajomych… Czas pokazać co znaczy “lubię to” 🙂 Są też tacy, którzy fb nie mają, a do Staszka zaglądają. Wasz głos jest tak samo ważny!

Przeczytaj, polub, udostępnij! I koniecznie wyślij maila!


Wpis “Nie pozwólmy na zlikwidowanie Zespołu Terapeutycznego w Skarszewach!” został skomentowany 8 razy

 1. Staszku-Fistaszku… ja już wysłałam maila 😉 Nie pozwolimy zamknąć miejsca, w którym pomagają Tobie i innym dzieciaczkom się rozwijać. Jesteśmy z Wami! Buziaki

  • Bardzo dziękuję Wam za wsparcie! Skarszewy to wspaniałe miejsce, mój drugi dom. Nie wyobrażam sobie, żeby przestało istnieć. Serio… nie wyobrażam sobie tego, bo jestem pewien, że wygramy! Nie damy PFRONowi spokoju, dopóki nie będzie tak, jak być powinno 🙂

   Buziaki :*

   PS I jak możecie, zachęcajcie też Waszych znajomych, rodzinę i przyjaciół. Im więcej głosów, tym szybsze zwycięstwo! 😀

  • Panie Cichy albo jakieś dowody – albo zgłaszam tego posta do prokuratury o pomówienie – pana (pani) IP bardzo szybko namierzymy i trzeba będzie odszczekać kłamstwa. A tak na marginesie rzucać oszczerstwa myśląc że się jest anonimowyn to szczyt tchórzostwa …. proszę przyjść i powiedzieć to nam w oczy … szkoda słów na takich osobników …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *