Jestem systematyczny ;)

Uwaga! Nowy ja! Całkiem systematyczny 🙂

Jest czwartek…

…a ja nie jestem w Skarszewach i jakoś mi z tym dziwnie. No, ale dzisiaj mam inne zobowiązania. Rano odwożę do przedszkola mojego Antosia, a potem śmigam do logopedy na Rotmankę.

A zaraz potem jadę na zajęcia z Metody Krakowskiej, które mam z Magdą (która…uwaga jest już certyfikowaną terapeutką Metody Krakowskiej, czego bardzo jej gratuluję). Najpierw uczę się samogłosek. Korzystam z obrazków, które pomagają mi zapamiętać, jak wygląda która samogłoska.

Potem biorę się za relacje i idzie mi naprawdę dobrze. Zresztą zobaczcie sami:

Kolejny punkt programu to Diagnoza Funkcji Psychomotorycznych, czyli zwyczajne dopasowywanie kształtów.

Czas na poznawanie czasowników l.poj…

…i na Symultaniczno-Sekwencyjną Naukę Czytania…

Teraz Magda będzie bawić się klockami, a ja będę (lub nie) ją naśladować. Magda buduje wieżę i pociąg, a ja próbuję (lub nie) wybudować podobne.

Na koniec poznaję wyrażenia dźwiękonaśladowcze…

Zrobiłem co do mnie należało i teraz już tylko wolne! Zasypiam w drodze do domu, bo to moja pora drzemki i śpię z 2,5h, a po południu jadę do Cioci Ewci, która miała wczoraj urodziny. Znalazłem u niej moją dawną, ulubioną huśtawkę i tak jakoś nie mogłem się powstrzymać…Relaks

A dziś już piątek…

…hip hip hurrra! Obowiązków dużo nie mam, więc tym bardziej bardzo się cieszę. Zaczynam od hipoterapii (od dziś płacę za nią z własnego 1%-ego kieszonkowego). Na dworze zimno – zaledwie 4’C, ale i tak mi się podoba 🙂Hipoterapia IhahaPo zajęciach na chwile wracam do domu. Jestem głodny i Mama częstuje mnie owocową papką ze słoika z dodatkiem ziarenek. I co ja robię? Pluję, złoszczę się, buntuję i krzyczę. Nie chcę jeść ziarenek, nie chcę gryźć, chcę samą papkę. Z tym całym gryzieniem cofam się do poziomu „sześciomiesięczniaka”. Jak tak dalej pójdzie, wkrótce wrócę do życia płodowego 😉 Wielkie wyzwanie dla moich logopedów, z którymi będę pracował na turnusie.

Ostatnie w tym tygodniu zajęcia mam z Terapii Ręki. Po masażu biorę się za ozdabianie gąsienicy. Będzie piękna! Będzie grzechotać! Będzie zielono – złota.


Jeden komentarz do wpisu “Jestem systematyczny ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *