Pierwsze zajęcia w Klubie Malucha Nadzwyczajnego, a ja mówię „taki sam” i wiem, co to znaczy.

Dzisiaj wystartował Klub Malucha Nadzwyczajnego. Odstawiam Antosia do przedszkola i razem z Mamą, jadę na pierwsze w tym sezonie zajęcia. W zeszłym roku było nas dużo, w tym roku… póki co, jestem tylko ja i Szymek. W zeszłym roku było daleko, bo aż w Kowalach, w tym roku jest całkiem blisko – vis-à-vis Szpitala Wojewódzkiego. Zajęcia zaczynają się o 9:00 – najpierw jest piosenka na powitanie, a potem zaczynamy rozbudzać zmysł dotyku…

Druga godzina (od 10:00 do 11:00) przeznaczona jest na relaks dla mam. Mamy piją więc kawkę i rozmawiają z p. Kamilą, a my z Szymonkiem zajmujemy się sobą.Klub Malucha NadzwyczajnegoJeśli ktoś z Was chciałby przyłączyć się do naszej grupy, to nadal są miejsca! Spotykamy się w każdy wtorek o godz. 9:00, aż do 18. listopada.Klub Malucha NadzwyczajnegoZamiast posprzątać po sobie, szybko uciekam. Jednak nie dlatego, że jestem Łobuzem (bo wcale nie jestem), tylko dlatego, że w Gdyni czeka już na mnie Nowa Magda i jej zajęcia prowadzone Metodą Krakowską. Metoda KrakowskaPowoli idę naprzód. Przyzwyczaiłem się już do tego, że zajęcia znów są i że znów trzeba pracować. Bunt minął i wreszcie się odzywam. Nie zawsze poprawnie, ale ważne, że chcę współpracować. Dzisiaj pojawia się nowość i Mama pęka z dumy. Kiedy dopasowuję do siebie takie same obrazki, to Magda (jedna i druga) zawsze mówi „taki sam” i pokazuje moim paluszkiem. Dzisiaj sam postanowiłem pokazać i powiedzieć… „taki sam”! Serio, kto nie wierzy, niech sprawdzi:

Jest sukces, jest brawo!Staszek-Fistaszek, Zespół Terapeutyczny, OREW SKarszewy, Turnus Edukacyjno-Rehabilitacyjny, muzykoterapia, Intensywne Bloki Terapeutyczne, zespół Downa, 31 miesięcy, Down syndrome, Sala Doświadczania Świata, terapia ręki, logopeda, masaż, pedagog specjalny, wspomaganie rozwoju, Metoda Krakowska, Symultaniczno-sekwencyjna nauka czytaniaPopołudniową „Twórczą Grupę Wsparcia” odwołuję, żeby wesprzeć modlitwą mojego Przyjaciela Jaśka. I Was do wsparcia również zachęcam. I proszę ze wszystkich sił.

PS Na wszystkie Wasze wiadomości odpiszemy na pewno, ale poczekajcie do piątku. Wtedy wróci Tata, a Mamie będzie łatwiej wyskrobać trochę czasu.

PS2 Na moim facebooku same czwórki – „4444”. Dziękuję!4444 fannów na facebooku


Jeden komentarz do wpisu “Pierwsze zajęcia w Klubie Malucha Nadzwyczajnego, a ja mówię „taki sam” i wiem, co to znaczy.

  1. Stachu, brachu! Trafiłam na Ciebie na youtube, gdy przygotowywałam pracę na studia. Od tamtego czasu śledzę Twoje losy niemal codziennie i nie mogę wyjść z podziwu, że Twoja Mama pokłada w Twój rozwój wszystkie swoje nadprzyrodzone siły i chęci, a Ty wspaniale to wykorzystujesz, brawo! 🙂 Życzę powodzenia w dalszych zmaganiach poznawania przepięknego, dziecięcego świata! Buziak :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *